Złożenie formularzy i spotkanie w siedzibie Grupy Muszkieterów
1
W pierwszym etapie rekrutacji przekazujesz dokumentację administracyjno-finansową, która będzie podstawą weryfikacji Twojej kandydatury. Wypełnienie i przekazanie kompletnych formularzy kwalifikuje Cię do uczestnictwa w spotkaniu informacyjnym, które odbywa się w siedzibie Muszkieterów w Swadzimiu k. Poznania lub zdalnie. Poznasz szczegóły dotyczące Grupy i model biznesowy. Zanim jednak przystąpisz do procesu rekrutacji, możesz spotkać się z właścicielami najbliższego Bricomarché w regionie, by osobiście poznać ogólne zasady funkcjonowania marketu. 
 
Staż zapoznawczy w markecie
2
Po przejściu pierwszego etapu odbędziesz trzydniowy staż w sklepie. Będziesz mieć okazję towarzyszenia właścicielowi marketu Bricomarche w codziennych obowiązkach. Po stażu na sklepie ponownie spotkamy się w siedzibie Grupy, by porozmawiać o dalszych wspólnych planach.
 
Komisja zezwoleń we Francji
3
Po zaakceptowaniu Twojej kandydatury w Polsce, kolejnym etapem jest wyjazd do Francji, gdzie formalnie przedstawisz swój wniosek o przyjęcie do Grupy. Oficjalną decyzję o przyjęciu kandydata do grupy Muszkieterów wydaje Europejska Komisja Zezwoleń we Francji.
 
Szkolenie
4
Zanim otworzysz swój sklep, uczestniczysz w 5 miesięcznych szkoleniach, które w pełni przygotują Cię do prowadzenia przedsiębiorstwa w ramach modelu biznesowego Grupy Muszkieterów. Szkolenia odbywają się w siedzibie Grupy oraz w marketach Bricomarché.
Copyright (C) 2014 Bricomarche.pl - MGI Polska Sp. z o. o. ul. Św. Mikołaja 5 Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne - All rights reserved.
Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Prezentowany na stronie asortyment może nie być dostępny we wszystkich sklepach Bricomarché.